Sprzedaż rolet

Oferujemy sprzedaż rolet okiennych cenionej na rynku firmy PORTOS. Rolety wykonane są z najwyższej jakości materiałów, wyjątkowo wytrzymałych, dzięki czemu mogą służyć przez wiele lat. PORTOS to znany producent zasłon okiennych takich jak: rolety, żaluzje i osłon rolowanych. Firma ta stosuje nowoczesne, wygodne rozwiązania i oferuje szeroki wybór produktów. W ich asortymencie znajdziesz rolety zewnętrzne, nadstawne i nadprożowe.

Rodzaje rolet

Oferujemy kilka rodzajów rolet. Często montowany w nowym budownictwie system nadprożowy zapewnia wysoką izolację termiczną i akustyczną. Łatwo można wbudować go w każdy rodzaju muru. Do okien typu monoblock (montowanych na warstwie ocieplenia) polecamy rolety nadstawne. Występują one w wersji sterowanej ręcznie oraz elektrycznie. Możliwość zamontowania na różnych etapach budowy domu mają rolety zewnętrzne, ze względu na umiejscawianie ich na elewacji budynku. Występują w wersji z moskitierą. W naszym sklepie kupisz profile do rolet wyprodukowane z aluminium oraz PCV. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z systemami rolet. Mamy też bogatą ofertę okien PCV.

Charakterystyka naszych rolet

Naszym kontrahentem dostarczającym rolety jest firma PORTOS, której produkty wyróżnia wysoka jakość, dlatego możemy powiedzieć, że sprzedajemy rolety, które spełniają wszystkie oczekiwane od tego typu produktów normy. Oferujemy rolety wykonywane na wymiar oraz profile aluminiowe w wielu odcieniach brązu (m.in. mahoń, orzech, złoty dąb), a także w innych kolorach takich jak: zielony, kremowy i beżowy, oraz montaż rolet. Jeśli potrzebujecie pomocy przy wyborze odpowiednich rolet, to doradcy naszej firmy z chęcią przedstawią pełną ofertę i udzielą fachowych wskazówek. Zapraszamy!