Sprzedaż rolet

Oferujemy sprzedaż rolet okiennych cenionej na rynku firmy PORTOS. Rolety wykonane są z najwyższej jakości materiałów, wyjątkowo wytrzymałych, dzięki czemu mogą służyć przez wiele lat. PORTOS to znany producent zasłon okiennych takich jak: rolety, żaluzje i osłon rolowanych. Firma ta stosuje nowoczesne, wygodne rozwiązania i oferuje szeroki wybór produktów. W ich asortymencie znajdziesz rolety zewnętrzne, nadstawne i nadprożowe.

Rodzaje rolet

Oferujemy kilka rodzajów rolet. Często montowany w nowym budownictwie system nadprożowy zapewnia wysoką izolację termiczną i akustyczną. Łatwo można wbudować go w każdy rodzaju muru. Do okien typu monoblock (montowanych na warstwie ocieplenia) polecamy rolety nadstawne. Występują one w wersji sterowanej ręcznie oraz elektrycznie. Możliwość zamontowania na różnych etapach budowy domu mają rolety zewnętrzne, ze względu na umiejscawianie ich na elewacji budynku. Występują w wersji z moskitierą. W naszym sklepie kupisz profile do rolet wyprodukowane z aluminium oraz PCV. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się z systemami rolet. Mamy też bogatą ofertę okien.

Montaż rolet

Oprócz dystrybucji zajmujemy się montażem rolet. Oferujemy nasze usługi na terenie Gniezna i jego okolic. Kompleksowo pomagamy przy zakupie rolet. Doradzamy przy wyborze, dostarczamy je oraz montujemy. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty. Świadczymy również inne usługi, m.in. montaż okien.

Dlaczego warto zamontować rolety zewnętrzne?

Rolety zdobią i chronią. Te dwie podstawowe funkcje muszą być spełnione, byśmy mogli powiedzieć, że mamy do czynienia z dobrą roletą. Rolety zewnętrzne są niekwestionowaną ozdobą otworów okiennych budynku. Dodają im szlachetności i podnoszą walory estetyczne. Rolety zewnętrzne pełnią również funkcje ochronne. Zabezpieczają dom przed intruzami oraz aktami wandalizmu. Latem zapobiegają przed nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczeń, a zimą przed wychładzaniem. Wybierając odpowiednią roletę, należy zwracać uwagę na jej dopasowanie do budynku, ale też dokładnie przeanalizować parametry techniczne. Ważne jest zwrócenie uwagi na możliwości sterownia pracą rolet.

Charakterystyka naszych rolet

Naszym kontrahentem dostarczającym rolety jest firma PORTOS, której produkty wyróżnia wysoka jakość, dlatego możemy powiedzieć, że sprzedajemy rolety, które spełniają wszystkie oczekiwane od tego typu produktów normy. Oferujemy rolety wykonywane na wymiar oraz profile aluminiowe w wielu odcieniach brązu (m.in. mahoń, orzech, złoty dąb), a także w innych kolorach takich jak: zielony, kremowy i beżowy. Jeśli potrzebujecie pomocy przy wyborze odpowiednich rolet, to doradcy naszej firmy z chęcią przedstawią pełną ofertę i udzielą fachowych wskazówek. Zapraszamy!