Okna aluminiowe

JĘDRPLAST zajmuje się sprzedażą i montażem stolarki otworowej, głównie okien aluminiowych. ale w przygotowanym asortymencie znajdują się też okna drewniane, PCV oraz inne akcesoria zwiększające komfort korzystania z okien takie jak rolety i moskitiery. W ofercie mamy okna Drutex, renomowanej i znanej w całej Europie marki. Firma ta projektuje nowoczesne produkty wykonane z zastosowaniem innowacyjnych technologii. Sprzedawane przez naszą firmę okna aluminiowe wykonane są ze stabilnych profili aluminiowych, które można giąć, tworząc konstrukcje łukowe. Nie potrzebują one zabiegów pielęgnacyjnych i odznaczają się wysoką trwałością. Można stosować je nie tylko w budownictwie domowym, ale też do montażu witryn sklepowych i ogrodów zimowych. Oferujemy również okna drewniano-aluminiowe.

Okna drewniane

Oferujemy klasyczne okna drewniane wykonane z sosny i drewna meranti. Do ich produkcji zastosowano bezpieczne lakiery wodne. Okna są zaimpregnowane przeciwko grzybom i szkodnikom, a dzięki specjalnemu podkładowi drewno chronione jest przed wodą i promieniowaniem UV. Okna wykonane są z klejonego warstwowo drewna litego i dostępne są w wielu kolorach z palety kolorystycznej RAL.

Nowoczesne okna

Współcześnie producenci okien prześcigają się w pomysłach na coraz to nowsze konstrukcje i rozwiązania technologiczne. Co rok pojawiają się na rynku nowe profile. Można zauważyć tendencję do ich zwężania, co wpływa na wzrost powierzchni szyb. Bardzo istotną sprawą jest energooszczędność okien, która wyraża się stosowaniem nowatorskich profili o niskim współczynniku przenikania ciepła oraz nowoczesnych, trzyszybowych pakietów szybowych. Klienci zwracają również uwagę na bezpieczeństwo, jakie dają okna wyposażone w specjalne zabezpieczenia przeciwwłamaniowe. Ważnym parametrem wyróżniającym dobre okna jest ich dźwiękoszczelność. Osoba podejmująca decyzję o zakupie okien powinna brać pod uwagę wszystkie wymienione cechy i zdecydować, które z nich są dla niej najważniejsze. Należy także pamiętać o odpowiednim doborze parapetów, które też znajdują się w ofercie naszej firmy.

Okna DRUTEX

Jeśli oczekujesz od okien najlepszych parametrów, poszukujesz wyjątkowego i nowoczesnego wzornictwa, doceniasz innowacyjne rozwiązania dotyczące przepuszczalności powietrza, wodoszczelności i odporności na wiatr, ale też przywiązujesz wagę do energooszczędności, to najlepszym rozwiązaniem będzie zakup okien DRUTEX. Produkty marki to sprawdzone konstrukcje gwarantujące wysoki komfort użytkowania. Oferowane okna, podobnie jak drzwi sprzedawane są w standardowych wymiarach, ale na życzenie Klienta firma podejmuje się produkcji okien nietypowych.