Sprzedaż moskitier

Zajmujemy się sprzedażą moskitier odznaczających się wysoką jakością. Jest to produkt, bez którego często bardzo trudno się obyć, szczególnie letnimi wieczorami. Moskitiera to osłona, której zadaniem jest stworzenie bariery przed przedostawaniem się do wnętrza natrętnych owadów. Zastosowanie znajduje w otworach okiennych lub drzwiach balkonowych. Wykonywana z siatki o gęstych oczkach, która nie ogranicza widoczności, pozwala na swobodny przepływ powietrza, ale jednocześnie stanowi skuteczną ochronę przed insektami. To prosty, jednak niezwykle skuteczny sposób umożliwiający czerpanie radości ze świeżego powietrza i spokojnego odpoczynku przy otwartych oknach lub drzwiach balkonowych. Oferujemy kilka rodzajów moskitier i wykonujemy moskitiery na wymiar. Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą rolet okiennych.

Ochrona przed owadami

Moskitiery to zdecydowanie najlepszy sposób ochrony przed owadami. Są szczególnie ważne w momencie, kiedy wewnątrz znajdują się małe dzieci, które nie są w stanie samodzielnie się przed nimi ochronić. To także bardziej ekologiczny sposób niż środki chemiczne, lepy czy różnego rodzaju pułapki. Oferujemy moskitiery dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych oraz w różnych rozmiarach

Rodzaje moskitier

Oferujemy kilka rodzajów moskitier, m.in. moskitiery rolowane, ramkowe i drzwiowe. Moskitiery rolowane mogą być montowane w różnego rodzaju oknach. Mają estetyczny wygląd i nie trzeba demontować ich zimą. Moskitiery ramkowe są najbardziej praktyczne, ze względu na możliwość zamontowania i zdjęcia ich w każdej chwili bez użycia narzędzi. Sprzedajemy też moskitiery, które można zamontować w drzwiach balkonowych lub tarasowych. Wyprodukowane są z włókna szklanego i mają wbudowane magnesy, przez co nie ma ryzyka, że otworzą się same. Oferujemy moskitiery w wielu wersjach kolorystycznych, tak byś mógł dobrać je do barwy swojego wnętrza.

Mamy siatki w białym, szarym i czarnym kolorze oraz profile aluminiowe w różnych odcieniach drewna.

Montaż moskitier

Montaż moskitier, niezależnie od ich rodzaju należy do raczej łatwych czynności, lecz w przypadku gdy chcesz mieć pewność, że produkt został zamontowany w prawidłowy sposób, służymy pomocą. Dojedziemy do Ciebie na terenie Gniezna i jego okolic. Możemy również przyjechać do Ciebie i po obejrzeniu okien i drzwi doradzić, jaki system będzie najlepszy dla Twojego domu. Zapraszamy do kontaktu.