Sprzedaż drzwi

Firma JĘDRPLAST zajmuje się sprzedażą drzwi aluminiowych, drewnianych wewnętrznych i zewnętrznych. Jesteśmy dystrybutorem najlepszych na polskim rynku produktów, pochodzących od nowoczesnych wytwórców, spełniających najwyższe standardy drzwi do domów i mieszkań. Drzwi zewnętrzne wpływają na komfort mieszkańców nie tylko pod względem bezpieczeństwa, ale także wizualnie, ponieważ to jeden z pierwszych elementów, na który zwracamy uwagę patrząc na dom. Oferujemy pomoc na każdym etapie realizacji zamówienia: od doradztwa w wyborze, przez dostawę po montaż.

Oferta drzwi

Zdajemy sobie sprawę, że solidne, szczelne i energooszczędne drzwi to podstawa nowoczesnego domu, dlatego mamy szeroką ofertę drzwi od najlepszych producentów. Warto postawić na sprawdzone produkty o doskonałych właściwościach użytkowych i wyśmienitych parametrach technicznych, szczególnie jeśli dotyczą naszego bezpieczeństwa i codziennego komfortu. Tylko takie produkty znajdują się w przygotowanym przez nas asortymencie. Co istotne, prowadzimy nie tylko sprzedaż drzwi, ale też zajmujemy się montażem drzwi aluminiowych. Oferujemy także wysokiej jakości bramy garażowe.

W zakresie dystrybucji współpracujemy między innymi z takimi firmami jak:

Drzwi zewnętrzne:

  • Wikęd

Drzwi wewnętrzne

  • Dre,
  • Voster,
  • Classen,
  • Intenso,
  • Erkado.

Asortyment pochodzący od tak specjalistycznych marek pozwala twierdzić, że dysponujemy produktami wyłącznie z najwyższej półki.

Drzwi zewnętrzne

Sprzedajemy drzwi zewnętrzne firmy Wikęd o różnym stopniu izolacji termicznej i akustycznej oraz klasie antywłamaniowej i dymoszczelności. Drzwi oferowane są nie tylko w czternastu podstawowych kolorach oklein, ale także w ponad 200 kolorach z palety Cameleon. Drzwi wejściowe to inwestycja na wiele lat, dlatego warto wybrać produkt najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą drzwi wejściowych z linii protect, optimum i premium.

Drzwi wewnętrzne

Oferujemy szeroki wybór drzwi wewnętrznych czołowych producentów takich jak: Dre, Erkando i Intenso-Doors. W naszym sortymencie znajdziesz wszystkie rodzaje drzwi, m.in.: ramowe, płytowe, szklane, składane, przylgowe i bezprzylgowe oraz rewersyjne, dwuskrzydłowe i antywłamaniowe. Chętnie pomożemy ci w wyborze drzwi wejściowych do mieszkania oraz wewnątrzlokalowych. Zapewniamy szybką realizację zamówień.

Jakie cechy powinny mieć dobre drzwi?

Przy wyborze drzwi zwraca się uwagę na dwie kwestie: wygląd oraz funkcjonalność. Te dwa warunki świadczą o jakości produktu. Zarówno drzwi zewnętrzne, jak i wewnętrzne muszą spełniać oczekiwania dotyczące estetyki i kolorystyki. Powinny pasować do charakteru wnętrza i architektury budynku. Pod względem funkcjonalności od drzwi zewnętrznych oczekuje się gwarancji bezpiecznej ochrony domu. Muszą być solidne i wyposażone w systemy utrudniające ich sforsowanie. Ważnymi parametrami drzwi zewnętrznych są ich szczelność i termoizolacja. Niski współczynnik przepuszczalności cieplnej nie pozwala na uchodzenie ciepła z wnętrza domu, co zwiększa oszczędność energii. Z kolei latem drzwi chronią przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Kolejnymi docenianymi cechami dobrych drzwi są dźwiękoszczelność i możliwość tłumienia hałasów, które zapewniają domownikom ciszę i spokój podczas odpoczynku.