Drzwi zewnętrzne i wewnętrzne - sprzedaż i montaż w Gnieźnie

Firma JĘDRPLAST zajmuje się sprzedażą i montażem drzwi aluminiowych i drewnianych wewnętrznych i zewnętrznych. Jesteśmy dystrybutorem produktów najlepszych na polskim rynku wytwórców nowoczesnych, spełniających najwyższe standardy drzwi do domów i mieszkań.

Jakie cechy powinny mieć dobre drzwi?

Decydują dwie kwestie – wygląd oraz funkcjonalność. Te dwa warunki świadczą o jakości produktu. Drzwi są niewątpliwą ozdobą mieszkania i domu. Zarówno te zewnętrzne, jak i wewnętrzne spełniać musza nasze oczekiwania dotyczące estetyki i kolorystyki. Powinny pasować do charakteru wnętrza i architektury budynku. Pod względem funkcjonalności od drzwi zewnętrznych oczekuje się gwarancji bezpiecznej ochrony domu. Muszą więc być solidne i wyposażone w systemy utrudniające ich sforsowanie. Ważnym parametrem drzwi zewnętrznych jest ich szczelności i termoizolacja. Niski współczynnik przepuszczalności cieplnej nie pozwala na uchodzenie ciepła z wnętrza domu, co zwiększa oszczędności energii. Latem drzwi chronią przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Również docenianą cechą dobrych drzwi jest ich dźwiękoszczelność i możliwość tłumienia hałasów, która zapewnia domownikom ciszę i spokój podczas odpoczynku.

Sprzedaż drzwi od najlepszych producentów

Zdajemy sobie sprawę, że solidne, szczelne i energooszczędne drzwi to podstawa nowoczesnego domu. Warto więc postawić na sprawdzone produkty o doskonałych właściwościach użytkowych i wyśmienitych parametrach technicznych – właśnie takie oferujemy w naszym asortymencie.

W zakresie dystrybucji drzwi współpracujemy między innymi z takimi firmami jak:

 • Drzwi zewnętrzne:
  • Wikęd
 • Drzwi wewnętrzne
  • Dre,
  • Voster,
  • Classen,
  • Intenso,
  • Erkado.

Takie zestawienie specjalistycznych marek pozwala nam powiedzieć, że dysponujemy produktami wyłącznie z najwyższej półki.

Montaż drzwi w Gnieźnie

Klienci zgłaszający się do naszej firmy mogą liczyć na pomoc techniczną od doświadczonych sprzedawców i monterów drzwi różnego typu. Warto wiedzieć o tym, że oprócz zakupu i dostawy artykułów, proponujemy także montaż drzwi zewnętrznych i wewnętrznych. Dzięki temu nie muszą Państwo martwić się o zlecanie tej usługi usługodawcom zewnętrznym. Zapraszamy!