Sprzedaż drzwi – zewnętrznych i wewnętrznych, Gniezno

Firma JĘDRPLAST zajmuje się sprzedażą drzwi, ale też montażem drzwi aluminiowych i drewnianych, wewnętrznych jak i zewnętrznych. Jesteśmy dystrybutorem najlepszych na polskim rynku produktów, pochodzących od nowoczesnych wytwórców, spełniających najwyższe standardy drzwi do domów i mieszkań.

 

Jakie cechy powinny mieć dobre drzwi?

Decydują dwie kwestie – wygląd oraz funkcjonalność. Te dwa warunki świadczą o jakości produktu. Drzwi są niewątpliwą ozdobą mieszkania i domu. Zarówno te zewnętrzne, jak i wewnętrzne muszą spełniać oczekiwania dotyczące estetyki i kolorystyki. Powinny pasować do charakteru wnętrza i architektury budynku. Pod względem funkcjonalności od drzwi zewnętrznych oczekuje się gwarancji bezpiecznej ochrony domu - muszą być solidne i wyposażone w systemy utrudniające ich sforsowanie. Ważnymi parametrami drzwi zewnętrznych są ich szczelność i termoizolacja. Niski współczynnik przepuszczalności cieplnej nie pozwala na uchodzenie ciepła z wnętrza domu, co zwiększa oszczędność energii. Z kolei latem drzwi chronią przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń. Kolejnymi docenianymi cechami dobrych drzwi są dźwiękoszczelność i możliwość tłumienia hałasów, które zapewniają domownikom ciszę i spokój podczas odpoczynku.

 

Prowadzimy sprzedaż drzwi od najlepszych producentów

Zdajemy sobie sprawę, że solidne, szczelne i energooszczędne drzwi to podstawa nowoczesnego domu. Warto więc postawić na sprawdzone produkty o doskonałych właściwościach użytkowych i wyśmienitych parametrach technicznych – właśnie takie znajdują się w przygotowanym asortymencie. Co istotne, prowadzimy nie tylko sprzedaż drzwi, ale też zajmujemy się montażem drzwi aluminiowych.

 

W zakresie dystrybucji współpracujemy między innymi z takimi firmami jak:

Drzwi zewnętrzne:

  • Wikęd

Drzwi wewnętrzne

  • Dre,
  • Voster,
  • Classen,
  • Intenso,
  • Erkado.

Asortyment pochodzący od tak specjalistycznych marek pozwala twierdzić, że dysponujemy produktami wyłącznie z najwyższej półki.

 

Montaż drzwi w Gnieźnie

Klienci pragnący skorzystać z przygotowanej oferty mogą liczyć na pomoc techniczną od doświadczonych sprzedawców i monterów drzwi różnego typu. Warto wiedzieć o tym, że oprócz zakupu i dostawy artykułów, proponujemy także montaż drzwi aluminiowych i drewnianych w wersji zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Dzięki temu nie musisz się martwić o zlecanie usługi usługodawcom zewnętrznym.

Zapraszamy!