Sprzedaż i montaż bram rolowanych, przesuwnych i dwuskrzydłowych - Gniezno i okolice

Nasza firma oferuje sprawdzone bramy garażowe do domów i firm renomowanej marki BEDITOM. Są to niezawodne, wykonane z wysokiej jakości materiałów bramy garażowe segmentowe, przesuwne i dwuskrzydłowe. Zajmujemy się sprzedażą bram garażowych oraz oferujemy montaż bram garażowych na posesji klienta.

logo beditom

Brama segmentowa, rolowana czy dwuskrzydłowa - jaką wybrać?

Bramy garażowe jeszcze niedawno były luksusem. Ostatnio widzimy je niema wszędzie, praktycznie w każdym domu, firmie i obiekcie przemysłowym. Zdecydowały o tym ich niewątpliwe zalety i wyjątkowa wygoda w użytkowaniu. Sterowanie pilotem lub za pomocą aplikacji w smartfonie umożliwia wjazd i wyjazd z garażu albo posesji. Zapewniają one również optymalne wykorzystanie przestrzeni w pomieszczeniach. Rozróżniamy kilka typów bram garażowych. Brama segmentowa otwiera się do środka pomieszczenia wzdłuż specjalnych prowadnic. Brama rolowana chowa się jak roleta do zamocowanej nad wjazdem kasety. Brama dwuskrzydłowa rozchyla się na boki, a przesuwna przesuwa się wzdłuż ogrodzenia na specjalnych rolkach. Każda z nich ma swoje zalety, a wybór zależy od miejsca i sposobu montażu.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Chcąc zapewnić naszym klientom dostęp do najlepszych produktów, stworzyliśmy ofertę, w której znajdziecie nowoczesne rozwiązania i wyjątkowe wzornictwo. Sprzedajemy bramy garażowe dobrze znanej i docenianej na rynku firmy BEDITON. Ten producent zapewnia wysoką jakość, trwałość i niezawodność automatycznych bram wjazdowych. Bramy garażowe BEDITON łączą w sobie niepowtarzalny design oraz wyjątkowe walory techniczne.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą bram automatycznych. Nasi doradcy z przyjemnością pomogą Wam w wyborze najlepszego rozwiązania, a nasi monterzy podejmą się montażu bramy garażowej na Waszej posesji. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!